1. Новини Закарпаття
  2. >

Загальна мобілізація: кого в першу чергу відправляють у бойові військові частини

11.11.2022 10:07 Суспільство ВАЖЛИВО

Чоловікам вручають повістки, які не означають автоматичного відправлення на фронт. Стало відомо, кого направляють до бойових військових частин в першу чергу.

Чоловікам вручають повістки, які не означають автоматичного відправлення на фронт. Стало відомо, кого направляють до бойових військових частин в першу чергу.

Голова Житомирського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Бацюн нагадав, що Верховна Рада у період війни скасувала призов на термінову військову службу, пише TODAY.UA.

Територіальні центри комплектування та соцпідтримки проводять медичний огляд чоловіків до 27-річного віку для продовження їхнього перебування на обліку або зняття з нього. За словами Бацюна, насамперед армія поповнюється за рахунок резервістів, колишніх учасників ООС та АТО. Також нарощується чисельність підрозділів за рахунок військовозобов'язаних та військовослужбовців.

Зазначено, що призов резервістів та військовозобов'язаних здійснюється в обсягах, які визначаються мобілізаційними планами.

"Вручення повісток триває. Повістка не означає мобілізацію і відправлення людини відразу на передову. Вона видається з метою уточнення інформації про людину, а не її негайної мобілізації у військову частину", - пояснив фахівець.

Ігор Бацюн підкреслив, що українець після отримання повістки має своєчасно прийти до військкомату. Така ж вимога пред'являється і до осіб, які мають право на відстрочку, а також тих, хто за станом здоров'я непридатний до служби. За порушення закону про загальну мобілізацію передбачено кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, Польща передала Україні понад півтори тисячі станцій Starlink

Читайте на ГК:Доставка документів за кордон
Читайте на ГК:Біль у серці та сльози на очах: війна забрала життя ще одного добровольця (ФОТО)
Читайте на ГК:Ручний ліхтарик: незамінний помічник у повсякденному житті
Читайте на ГК:Топ-7 причин встановити сигналізацію в будинку
Читайте на ГК:Миючі пилососи Bosch: чистота та свіжість вашого приміщення
Читайте на ГК:Як стильно поєднувати вітровку з іншим одягом?