1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Смішно і сумно»: депутатам ВРУ відключили опалення через борги за комуналку

156 Суспільство Україна

Фінансовому та енергетичному комітетам Верховної Ради відключили опалення через заборгованість за комуналку.

«Смішно і сумно»: депутатам ВРУ відключили опалення через борги за комуналку

Про це повідомив депутат Ярослав Желєзняк. Він назвав те, що сталося, "смішною і сумною" подією.

Заступник керівника Комітету з фінансів, податкової та митної політики ВРУ Ярослав Железняк заявив, що "парламентські комітети потрапили під роздачу". Виявляється, вони розташовані в будівлі одного із державних готелів, де послугу опалення відключили через несплату.

"Рубрика "смішно і сумно". Здається, цього опалювального сезону не буде опалення у Комітеті ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Ну і у нашого Комітета ВРУ податків та фінансів теж не буде тепла. Причина – не заплатили комуналку", - наголосив народний обранець. Він супроводив свій пост смайликами.

Залізняк поіронізував над ситуацією. Він наголосив, що тепер він разом із колегами грітиметься інтенсивною роботою та обговоренням тематики, наскільки держава ефективний власник.

"Або десь у січні проведу круглий стіл офлайн на цю тему в будівлі Комітету", - зазначив депутат ВРУ.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що в підземних сховищах знаходиться понад 14,5 млрд кубів газу, якого достатньо для проходження зими. Також на ТЕЦ та ТЕС є 1,5 млн тонн вугілля, що майже вдвічі більше, ніж необхідні гарантовані запаси.

Нагадаємо, В Україні кількість міністерств скоротиться з 20 до 14 (ПЕРЕЛІК)

Читайте також: