1. Новини Закарпаття
  2. >

"Укрнафта" заявила, що її центральний офіс заблоковано озброєними людьми

09.11.2022 18:54 Суспільство

ПАТ "Укрнафта", яка раніше була відчужена державою, заявила про блокування центрального офісу озброєними людьми. Також співробітники СБУ прийшли в "Укртатнафту".

ПАТ

Про це повідомила пресслужба компанії.

"Починаючи з 20.00 08.11.2022 роботу центрального офісу ПАТ "Укрнафта" було заблоковано озброєними людьми. Сьогодні вранці співробітники та керівники компанії не були допущені на робочі місця", – заявили в "Укрнафті".

Компанія стверджує, що представники акціонерів НАК "Нафтогаз" та Міноборони не надали документів щодо роботи компанії в новому форматі або рішення суду, що санкціонує проведення силових дій.

"Укрнафта" є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", а групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, – близько 42% акцій.

Доповнено. Згодом у Службі безпеки України заявили, що співробітники СБУ здійснюють превентивні заходи, "аби не допустити дестабілізації роботи одного з найбільших нафтопереробних заводів України та забезпечити його передачу до державної власності у робочому стані". Йдеться про Кременчуцький НПЗ, який належить "Укртатнафті", і також був відчужений на користь держави на початку тижня. 

Кременчуцький НПЗ (ПАТ "Укртатнафта") – найбільший в Україні нафтопереробний завод проєктною потужністю 18,6 млн тонн. У компанії 43,05% акцій належать державі в особі НАК "Нафтогаз України", решта поділена між Ігорем Коломойським та Олександром Ярославським.

Крім того, нагадали в СБУ, нині разом із Бюро економічної безпеки правоохоронці перевіряють інформацію про можливі ухилення менеджментом групи компаній "Укрнафти" від сплати обов’язкового акцизного збору за 2022 рік. Також перевіряється інформація щодо можливих порушень для збільшення прибутку під час виготовлення пального.

Нагадаємо, Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Уже в лютому слід готуватись до "сюрпризів" на АЗС: в Україні стрімко подорожчає пальне
Читайте на ГК:Воєнний стан та мобілізацію в Україні знову продовжать: Рада розгляне важливі законопроєкти
Читайте на ГК:На фронті склалася патова ситуація, - Зеленський
Читайте на ГК:Овни поборють свою лінь, а сміливий вчинок Левів переверне їх життя: гороскоп на 5 лютого
Читайте на ГК:Непрацюючі українці отримали право на субсидію: подробиці та умови нововведення