1. Новини Закарпаття
  2. >

Словаччина готова надати Закарпаттю генератори електроенергії (ФОТО)

09.11.2022 18:27 Суспільство

Подальшу співпрацю та допомогу області в підготовці до холодної пори року заступник голови ОВА Петро Добромільський обговорив спільно з представниками Словацької Республіки.

Подальшу співпрацю та допомогу області в підготовці до холодної пори року заступник голови ОВА Петро Добромільський обговорив спільно з представниками Словацької Республіки.

Петро Добромільський передусім подякував партнерам за важливу підтримку вимушених переселенців у регіоні та поінформував про перебіг реалізації спільних соціальних проєктів, пише Закарпатська ОВА.

«З початку повномасштабного вторгнення РФ і щодня разом із нашими друзями долаємо чимало викликів, та попереду – важка зима. Від того, як ми підготуємося, залежить життя і здоров’я українців», – підкреслив заступник голови ОВА. 

Спільно з партнерами розглянули можливість забезпечення Закарпаття генераторами електроенергії. Це питання сьогодні актуалізувалося через ворожі обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України та у зв’язку з відключеннями електроенергії, додав Петро Добромільський. 

Генеральна директорка департаменту економічного співробітництва та розвитку Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Лучія Кісс зауважила, що країна готова надати Закарпаттю резервні системи живлення. 

Під час зустрічі йшлося й про продовження спільної роботи в напрямку створення комфортних умов для проживання ВПО, подальшу гуманітарну та фінансову підтримку, взаємодію з міжнародними партнерськими організаціями тощо. До обговорення також долучилися генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, консул з економічних питань Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Роман Жатко та координатор питань, пов’язаних з Україною, Мартін Полачко.

Нагадаємо, У Росії заявили, що готові до переговорів "з урахуванням реалій на поточний момент"

Читайте на ГК:Оприлюднено ціни потужної "рослинної зброї", улюбленої закарпатцями (ФОТО)
Читайте на ГК:Знову в темряві: "Закарпаттяобленерго" оприлюднив графік черг на 9 грудня
Читайте на ГК:"Укрзалізниця" запускає ще один шлях із Закарпаття: Ужгород - Кам'янець-Подільський