1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Яйця продовжують "гнати рекорд": закарпатці у шоці

07.11.2022 10:06 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Товари у магазинах області й далі шокують "золотою ціною".

Товари у магазинах області й далі шокують

За останній період у місцевих торгових точках продукти істотно здорожчали. За галопуючих ростом цін важко "угнатись" жителям. Та, здебільшого, дорожнечу неабияк відчули пенсіонери, які отримують мізерні пенсії у розмірі 2000 гривень. До слова, як раніше ми уже інформували, через   високий стрибок у цінах продуктів, багатьом не вистачає грошей навіть на забезпечення найнеобхіднішими продуктами.

Люди очікують подешевшання, але воно, хоч і є на ряд товарів останнім часом, та не надто чомусь радує покупців. Адже поки одне дешевшає, приміром, на гривню, то інше врази дорожчає. Більшість продуктів уже зросли від початку військових дій на сході України утричі, а то і більше.

Нову ціну зараз мають і курячі яйця у магазинах області. Ще донедавна їх можна було купити від 6 гривень за штуку. Принаймні, за такою ціною їх продавали у багатьох торгових точках та супермаркетах. Зараз їх вартість уперто погнала рекорд угору - 7-8 гривень за штуку. То ж за десяток вже доведеться платити - 70-80 гривень. До того ж, ціни на яйця продовжуватимуть зростати і до зими їхня вартість вже буде від сотні гривень за десять штук посил. Також людей інформують про те, що наступного року яєць вітчизняного виробництва узагалі може не бути у продажі.

Нагадаємо, Борошно й рис дивують закарпатців "реактивними цінами" (ФОТОФАКТ).