1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Борошно й рис дивують закарпатців "реактивними цінами" (ФОТОФАКТ)

1234
Суспільство Новини Ужгорода

Через війну у державі і далі дорожчають товари у магазинах.

Борошно й рис дивують закарпатців "реактивними цінами" (ФОТОФАКТ)

Ціни зростають шаленим ритмом. У людей не вистачає зарплат. Нові реалії змушують не лише економити, а й відмовлятись від багатьох необхідних продуктів.

Здорожчали останнім часом як овочі, фрукти, м'ясні й молочні вироби масло так і олія, ряд круп та макаронних виробів. Курячі яйця - окрема тема, адже вони із початку року устигли сягнути майже "космічних" цінових оборотів.

Не на останньому місці опинилось і борошно. Місяць тому 1 кг борошна "Хуторок" в магазинах можна було придбати від 21,99 грн. У листопаді той самий кілограм борошна уже вартує 22, 20 грн. Ще дорожче обійдеться двокілограмова пачка борошна торгової марки "Повна комора". Зараз за неї доведеться віддати 39,50 грн.

Рис довгий дещо знизив ціну. Зараз його вартість 65 гривень за кілограм. А от рис круглий додав у ціні - 58,80 грн. Зокрема, за такою ціною у закарпатських магазинах можна купити рис "Кримський" (1000 г).

Та, хоч здорожчання істотно і вплинуло на гаманці покупців, люди продовжують робити запаси необхідним товаром, поки його є удосталь на ринку та в магазинах. Люди побоюються дефіциту товарів, що може настати через подальшу військову агресію росіян.

Нагадаємо, Найбільша полонина українських Карпат може втратити "чорне золото".

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber