1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, у яких областях сьогодні не буде світла

03.11.2022 08:37 Суспільство

Сьогодні, 3 листопада світла не буде у 10-ти областях.

Сьогодні, 3 листопада світла не буде у 10-ти областях.

Про це інформує Укренерго.

Сьогодні, 3 листопада, Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання
У Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях продовжують діяти графіки аварійних відключень (ГАВ). Обмеження електропостачання застосовано до всіх категорій споживачів.

Для споживачів у м.Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях діють графіки погодинних відключень (ГПВ). В цьому форматі надати інформацію стосовно термінів відключень саме вашої вулиці або району – обов’язок місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго).

Як ми можемо побачити, Закарпаття немає у списку тих областей, у яких сьогодні заплановані планові відключення. Але це не означає, що світло не вимикатимуть.

Адже на відміну від планових, де є інформація про дату та час дії обмежень, ймовірні графіки аварійних відключень. Тоді відключення електроенергії відбувається за командою НЕК "Укренерго". Щойно "Закарпаттяобленерго" отримає таку вказівку, фахівці протягом 15 хвилин зменшити навантаження на енергосистему.

Нагадуємо, що обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів.

Нагадаємо, Оприлюднено графік відключення електроенергії на Закарпатті 3 листопада.

Читайте на ГК:Закарпаття у рейтингу: озвучено ТОП-7 областей, де найбільше вимикають світло
Читайте на ГК:СБУ затримала "енергетика", який перенаправив світло військовим РФ
Читайте на ГК:Вартість "послуги" 3 тис. доларів: на Закарпатті затримали двох ділків, які допомагали "ухилянтам"