1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У селі на Виноградівщині виявили сказ – офіційні подробиці

02.11.2022 23:14 Суспільство ВАЖЛИВО

Це вже другий випадок захворювання сільськогосподарських тварин на сказ в Закарпатті протягом кількох днів.

Це вже другий випадок захворювання сільськогосподарських тварин на сказ в Закарпатті протягом кількох днів.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області зафіксували сказ у дворогосподарстві Берегівського району

 Згідно звіту про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу випробувального центру Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Закарпатській області від 1 листопада 2022 року встановлено діагноз на сказ собаки в с. Олешник, Виноградівської ОТГ Берегівського району.

"З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу при Берегівській РДА проведено засідання ДНПК, на якому було затверджено план заходів з профілактики поширення та ліквідації сказу на території населеного пункту Олешник.

Спеціалістами-ветеринарами Виноградівської районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження домашніх тварин у населеному пункті, які відповідно інструкції по сказу увійшли до зони нагляду. Станом на 02.11.2022 хворих чи підозрілих у захворюванні тварин на сказ не виявлено", - інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Водночас зазначається, що це вже другий випадок захворювання сільськогосподарських тварин на сказ в Закарпатті протягом кількох днів.

"Загалом, з початку 2022 року в області зареєстровано 9 випадків зі сказу тварин. Найбільше (6 випадків) - на Свалявщині", - сказано в повідомленні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області просить звертатися до державних установ ветеринарної медицини для проведення тваринам необхідних щеплень, лікувально-профілактичних обробок та важливих діагностичних досліджень!

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, В Україні заборонили коньяк: відомо, на які саме міцні напої накладено табу 

Читайте на ГК:У Виноградові відбувся землетрус, якого ніхто не відчув
Читайте на ГК:На Виноградівщині від укусу шершня помер чоловік: деталі шокуючої трагедії
Читайте на ГК:ВПЕРШЕ у Виноградові: відбудеться Велоїзаїзд "Крути до перемоги"на підтримку ЗСУ