1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Пластові ігри у Боржавському започаткував майбутній священник (ФОТО)

619
Суспільство Новини Виноградова

Іштван Удут, практикант і помічник у проведенні церковної служби організував дитячий квест, до якого виявили величезний інтерес численні школярі Боржавського.

Мова йде про пластову гру, коли учасники отримують завдання вгадати і знайти на території цілий ряд локацій і на кожній з них отримати, наприклад, частину якогось документу. Необхідно зібрати разом всі ці частини. Цього разу у семи точках села знаходилися уривки розповіді про історію села Боржавське. Коли всі частини були зібрані, учасники змогли прочитати увесь текст, дізнатися цікаві факти про Чинґаву (так називалося село до 1944 року). Квест завершився, молитвою, споживанням солодощів, масовим чаюванням, піснями під гітару. Усього в пластовій грі взяло участь понад 50 дітей.

         -У цей складний час, час війни, каже Іштван Удут, дітям важко дається процес навчання, не вистачає мотивації. А такі ігри, вважаю, повертають дітям інтерес до важливих знань, зокрема до історії краю.

Боржавське - один із відомих історичних центрів пластового життя на Закарпатті. Століття тому тут було створено «Пласт» під керівництвом Миколи Медвідя, село Боржавське дало Закарпаттю й Україні пластуна, а з часом єпископа УГКЦ о. Маргітича.

Василь Горват

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, На Закарпатті відновили електропостачання для всіх 4 черг аварійних відключень 

Читайте також: