1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Стало відомо, наскільки довго триватиме надзвичайний стан в Угорщині

31.10.2022 14:42 Суспільство

В Угорщині продовжено надзвичайний стан, який було оголошено для прийняття швидких рішень проти загроз, що походять від російсько-української війни.

В Угорщині продовжено надзвичайний стан, який було оголошено для прийняття швидких рішень проти загроз, що походять від російсько-української війни.

Про це пише УНН.

У заяві Урядового інформаційного центру зазначено, що війна в сусідній з Угорщиною Україні продовжується, і було ухвалено рішення про продовження терміну надзвичайного стану, оголошеного 24 травня, у зв'язку з гуманітарною катастрофою, спричиненою війною, внаслідок якої Угорщина у надзвичайному становищі.

Надзвичайне становище, яке було продовжено на 180 днів, забезпечує правову основу для прийняття урядом ефективних та швидких рішень, щоб допомогти тим, хто рятується від війни, а також захистити фізичну, економічну та енергетичну безпеку Угорщини, йдеться у заяві.

Нагадаємо, Запасайтесь водою, заряджайте телефони: Закарпатська ОВА закликає краян споживати менше електроенергії та підготуватись до перебоїв

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт