1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Запасайтесь свічками: на Закарпатті продовжуються аварійні відключення електроенергії

26.10.2022 10:21 Суспільство ВАЖЛИВО

На Закарпатті з 25 жовтня, почали відключати електроенергію.

На Закарпатті з 25 жовтня, почали відключати електроенергію.

Про це повідомило “Закарпаттяобленерго”. Відключення зумовлені дефіцитом електроенергії в ОЕС України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури країни.

“У зв’язку з неможливістю збалансувати енергосистему та недостатньою економію за результатами впроваджених обмежень диспетчерами РДЦ НЕК «Укренерго» дано вказівку щодо застосування Графіків аварійних відключень, в тому числі для населення на всій території Закарпатської області”, — йдеться на сайті.

На сторінці “Закарпаттяобленерго” у Facebook пояснюють: про введення Графіків повідомити наперед змоги не буде, відключення виконується згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго» і реалізовується протягом 15 хвилин. Відновлення електропостачання відбувається теж тільки згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго». Саме тому передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це населення заздалегідь неможливо.

На відміну від планових, де є інформація про дату та час дії обмежень, графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів. Тому оприлюднювати їх сьогодні не мають права з міркувань безпеки.

Нагадаэмо, Рятувальники звернулися до закарпатців з важливою інформацією.