1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві за підтримки Європейського Союзу надають благодійну допомогу переселенцям (ФОТО)

24.10.2022 17:03 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

На Закарпатті стартувала реалізація благодійного проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» від Благодійного фонду «Зміни одне життя».

Мукачево сьогодні — дім і фортеця для багатьох українців.

З перших дніввійни Мукачево стало «до бою»: людей, якітікаливідбомбардувань, зустрічали на вокзалі, годували, забезпечували речами першої необхідності й скеровували в ЦНАП чи довозили у КПП на держкордоні, або ж поселяли в місті.

Загалом у Мукачеві на обліку Управління соціального захисту Мукачева перебувають тисячі вимушено переміщених громадян.

Минулого тижня в місті над Латорицею вперше проводилася видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам в рамках проєкту підтримки внутрішньопереміщених осіб, які знайшли прихисток в місті Мукачеві, а реалізовує його Благодійна організація благодійний фонд «Зміни одне життя».

«Головними цілями нашого благодійного проєкту є забезпечення гуманітарною допомогою (продуктами харчування, спеціальним дитячим харчуванням, засобами гігієни, медикаментами) внутрішньопереміщених осіб в місті Мукачеві, а також залучення більшої кількості волонтерів, розвиток волонтерського руху в місті Мукачеві та Україні.

Водночас, основною метою діяльності нашого Фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям, в тому числі дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, жертвам домашнього насильства, внутрішньопереміщеним особам, допомога у наданні правової, паліативної допомоги потребуючим її, та надання допомоги іншимсоціально незахищеним верствам населення відповідно до основних статутних сфер та завдань фонду», - розповіла ГОЛОСУ КАРПАТ керівник організації БФ «Зміни одне життя» Ірина Лисничка.

 

Громадяни з числа ВПО, які отримували гуманітарну допомогу, щиро дякували благодійникам за турботу і участь, підтримку та чуйнісерця.

Довідково:

Надання допомоги відбувається в рамках проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» що реалізує Благодійний фонд «Зміни одне життя» у межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю суб-грантерапроєкту EU4CSOs Emergency Actions Благодійного фонду «Зміни одне життя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Нагадаємо, У Мукачеві волонтери виготовляють "світло й тепло" для військових ЗСУ на передовій (ВІДЕО, ФОТО).