1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Вірна смерть: закарпатці перевірили на міцність російський трофейний бронежилет (ВІДЕО)

512
Суспільство Закарпаття

Росіяни називають його найміцнішим бронежилетом своєї армії, який є частиною екіпірування «Ратник» і за міцністю переважає іноземні аналоги.

Вірна смерть: закарпатці перевірили на міцність російський трофейний бронежилет (ВІДЕО)

Відповідне відео на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук опублікував військовий із Закарпаття Ярослав Галас.

"Перевірка на міцність російського трофейного броніка 6Б45 із плитою захисту 5АРосіяни називають його найміцнішим бронежилетом своєї армії, який є частиною екіпірування «Ратник» і за міцністю переважає іноземні аналоги. У характеристиках вказано, що плита витримує влучення із АК патроном 7.62 із бронебійно-запалювальною кулею. У неті є пропагандистські відео, на яких цей бронік витримує навіть кулі з потужної гвинтівки Мосіна – і сталеві, і бронебійні. Зараз 6Б45 можна купити в рф за 640 доларів (величезна сума). І там купують, бо вірять, що він дійсно надійний.Ми стріляли в бронік із АК звичайними патронами калібру 5.45 із простою сталевою кулею з відстані 12 метрів. За пробивною здатністю ці кулі набагато слабші за бронебійно-запалювальні калібру 7.62, не кажучи вже про кулі гвинтівки Мосіна. Так ось – із трьох пострілів одна куля наскрізь прошила хвалену плиту. Широко розрекламований російський бронік – повне фуфло! Хоча ні – для нас він просто офігенний!)))", - йдеться у дописі до відео.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У Мукачеві волонтери виготовляють "світло й тепло" для військових ЗСУ на передовій (ВІДЕО, ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber