1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські поліцейські повернули додому понад дві сотні зниклих дітей

15.10.2022 11:58 Суспільство

Співробітники ювенальної превенції поліції Закарпаття працюють над постійним удосконаленням оперативного пошуку зниклих дітей.

Співробітники ювенальної превенції поліції Закарпаття працюють над постійним удосконаленням оперативного пошуку зниклих дітей.

Велика частка повідомлень про зникнення стосуються саме втечі неповнолітніх з дому. Для того, щоб мінімізувати такі випадки, поліцейські звертаються до батьків із закликом бути уважними до поведінки своїх дітей, пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Із початку поточного року поліцейські Закарпаття отримали понад 2 сотні заяв та повідомлень про зникнення дітей.  У більшості випадків (йдеться про понад 80% справ), завдяки оперативності та співпраці поліцейських різних структурних відділів, встановити місцезнаходження дитини та повернути її додому вдається за лічені години, не пізніше однієї доби.

Серед фактів зникнення – не лише випадкова втрата дитиною орієнтування на місцевості без дорослих, але й інші, здебільшого психологічні чинники, які спонукають дитину покинути домівку.

Аналізуючи кожен окремий випадок, поліцейські простежили, що серед основних причин втечі дитини з дому є конфлікти чи непорозуміння з батьками, прагнення до самостійного способу життя та втрата виховної функції у сім’ї. 

Саме тому працівники секторів ювенальної поліції Закарпаття звертають увагу батьків на важливості спілкування з дітьми, підтриманні тісного зв’язку та взаємної довіри.

«Кожна дитина, незалежно від її віку, прагне розуміння та турботи. Приділяйте дітям потрібну їм увагу, підтримуйте їх, проявляйте розуміння, враховуючи психологічні особливості кожного віку. Ми, поліцейські, у свою чергу завжди готові прийти на допомогу в будь-якій складній ситуації», – зауважує начальник сектору ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області Андрій Курта.

Нагадаємо, Скільки платять жителі Угорщини за комунальні послуги

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох