1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна готується до нападу росіян зі сторони Білорусі, — Наєв

14.10.2022 18:39 Суспільство

Командувач ОС ЗСУ вважає, що противник намагатиметься наступати в Житомирській, Рівненській і Волинській областях, щоб перерізати шляхи постачання західного озброєння.

Командувач ОС ЗСУ вважає, що противник намагатиметься наступати в Житомирській, Рівненській і Волинській областях, щоб перерізати шляхи постачання західного озброєння.

Українські збройні сили готуються до можливого нападу російської армії з боку Білорусі в трьох північних областях України, які не зазнали атаки на першому етапі повномасштабного вторгнення. Як заявив в ефірі телемарафону командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, ідеться про Житомирську, Рівненську та Волинську області.

За словами командувача ОС, провівши наступ у цих областях, противник спробує зруйнувати логістичні ланцюжки, які беруть участь у постачанні Україні західного озброєння.

"Це одне із завдань агресора — перервати нам шляхи постачань західної зброї, яку ми отримуємо від наших партнерів. Такі питання відпрацьовувалися ще в мирний час, до початку повномасштабної агресії, відповідно, ми розуміємо, як діяти, і вживаємо тих заходів, яких необхідно вжити", — сказав він.

Раніше генерал Наєв перевірив готовність підрозділів спеціального призначення виконувати завдання поблизу кордонів із Білоруссю. В опублікованому відео командувач зазначив, що українські бійці відпрацьовували механізми виявлення та знешкодження умовних диверсійно-розвідувальних груп супротивника.

"Сьогодні на кордоні з Білоруссю дуже важливо зберігати пильність, і тому постійне відпрацювання відповідних заходів спрямоване на забезпечення належного рівня захисту як цивільних, так і військових об'єктів від можливих терористичних загроз. Військовослужбовці тренуються в умовах, максимально наближених до реальних", — підкреслив Наєв.

Нагадаємо, Важливо: Зеленський звернувся до громадян України.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Овни поборють свою лінь, а сміливий вчинок Левів переверне їх життя: гороскоп на 5 лютого
Читайте на ГК:Непрацюючі українці отримали право на субсидію: подробиці та умови нововведення