1. Новини Закарпаття
  2. >

Чи будуть на Закарпатті тривалі відключення електроенергії: до чого слід готуватися

13.10.2022 14:01 Суспільство

У ці дні Україна зазнала масованих ракетних ударів. 10-11 жовтня росіяни атакували енергетичну інфраструктуру, частково залишивши українців без світла.

У ці дні Україна зазнала масованих ракетних ударів. 10-11 жовтня росіяни атакували енергетичну інфраструктуру, частково залишивши українців без світла.

Внаслідок цих ракетних ударів у багатьох областях були перебої із електропостачанням та віялові відключення світла. Люди годинами були без електроенергії, зокрема в Києві, на Львівщині, Сумщині, у Хмельницьку та в інших містах і областях України.

Про це пише PMG.ua.

Чи будуть такі тривалі відключення світла на Закарпатті і до чого готуватися краянам? В ОДА запевняють, що ні. Мовляв, тривале відключення електроенергії в Закарпатській області не передбачається.

В облдержадміністрації кажуть, що тимчасове відключення світла можливе тільки за тієї умови, якщо надалі будуть пошкоджені джерела виготовлення електроенергії.

Та попри це жителів краю закликають заощаджувати електроенергію і за можливості у години найбільшого навантаження (17:00-23:00) вимикати енергомісткі прилади. Війна триває і треба бути готовими до всього.

Нагадаємо, Україна готується до можливого нападу росіян через три області, — Наєв

Читайте на ГК:Гуманітарна допомога для відновлення України: через митницю Закарпаття доставлено понад 236 тисяч тонн гумвантажів
Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть електроенергію: не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги