1. Новини Закарпаття
  2. >

Українців закликають економити електроенергію не лише увечері, а й вдень

12.10.2022 17:21 Суспільство ВАЖЛИВО

Сьогодні вже з восьмої ранку Україна споживає на 6% більше електроенергії, ніж учора.

Сьогодні вже з восьмої ранку Україна споживає на 6% більше електроенергії, ніж учора.

Зараз головна причина обмежень споживачів - необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень.

Будь ласка, дорогі українці, ви всі в ці дні трохи енергетики. Допоможіть нам.  Ваша робота - добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно. Як показав сьогоднішній ранок, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку.

Ми не закликаємо не вмикати світло та електроприлади увесь день, але просимо ставитися до електроспоживання розсудливо вранці - з 8-ї до 11-ї години і ввечері - з 17-ї до 23-ї.

Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.

Вдень – не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері, коли споживання найбільше, – звести до мінімум користування електрикою.
Кожен неувімкнений прилад - допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення.

Про це інформує Укренерго.

Нагадаємо, Чи буде на Закарпатті тривале відключення електроенергії: до чого готуватися.