1. Новини Закарпаття
  2. >

На Землю наближається дводенна магнітна буря: поради метеозалежним

12.10.2022 14:00 Суспільство Лайт

У жовтні очікується кілька магнітних бур середньої сили.

У жовтні очікується кілька магнітних бур середньої сили.

Як інформує УНІАН, працівники сонячних лабораторій ведуть постійне спостереження за Сонцем. У дні підвищеної сонячної активності нашої зірки можливі магнітні бурі на Землі. Ці явища зазвичай не несуть серйозної загрози нашій планеті, але можуть викликати погіршення самопочуття у метеозалежних людей.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв'язку, а також людське здоров'я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров'ї.

Коли найближча магнітна буря

За даними сайту Meteoagent, магнітна буря середньої сили очікується в четвер і п'ятницю 14 і 15 жовтня. Потім Середня буря прогнозується 20-21 жовтня. В кінці місяця Землю накриє тривала сильна буря - з 27 по 30 жовтня.

Як захиститися від магнітної бурі

Найбільш уразливі до впливу магнітної бурі метеозалежні, літні люди і власники хронічних захворювань, а також вагітні жінки. Симптоми нездужання під час бурі у всіх відрізняються, але найчастіше виникають такі симптоми:

головний біль;нудота і блювота;запаморочення;біль в серці;підвищений або знижений тиск;

загострення хронічних захворювань;

стомлюваність і сонливість;

підвищена дратівливість.

Якщо ваше самопочуття під час бурі сильно погіршилося - зверніться до лікаря і візьміть лікарняний на роботі. Полегшити самопочуття можна за допомогою правил здорового способу життя.

Постарайтеся менше нервувати і і уникати джерел стресу.Відмовтеся від кави, енергетиків, спиртних напоїв і газованої води. Замість них пийте трав'яні чаї.Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої і ненатуральної їжі.Більше часу проводьте на свіжому повітрі.Регулярно провітрюйте кімнату.Перед сном приймайте контрастний душ.Лягайте спати в один і той же час, намагайтеся спати не менше 7 годин на добу.