1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Хосен із війни": як замулюють очі у закарпатських магазинах

12.10.2022 13:20 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Підвищення цін у закарпатських магазинах спостерігається щонедень.

Підвищення цін у закарпатських магазинах спостерігається щонедень.

Останнім часом ціни у магазинах регіону дійсно лякають пересічних покупців. За їх словами, деякі товари настільки здорожчали, що купувати їх відмовляються.

Через війну в Україні, розпочату російським агресором, криза у продовольстві торкнулась практично усіх. Та найбільше відчули здорожчання на своїй шкурі пенсіонери.

До зими в Україні, обіцяють експерти, навряд чи варто очікувати значного падіння цін, отож доведеться поберегти заощадження.

Війна війною, а магазинний обман і в цей час таки діє безперебійно. Тож саме зараз така ситуація у продовольчій сфері, точніше, її нестабільність, на руку власникам торгових точок. Це є приводом для обурення покупців, яких намагаються, правду кажучи, обдурити на рівному місці, продаючи їм дорожезний товар. До слова, хоча б взяти білокачанну капусту. Наразі на неї чималий попит, адже сезон її заквашування. У багатьох магазинах області її середня ціна - 10 гривень. Доти її вартість була дорожчою. За дешевим товаром люди вишиковуються у чергах. Беруть мішками. У той же час продавці запевняють — білокачанна ще подорожчає. Водночас уже зараз ту саму капусту в інших торгових точках "за дешево" продають вже на цілих п'ять гривень більше. Такі різні ціни на овоч, до речі, спостерігають у магазинах Перечинщини - 10-15 гривень.

"Дивилась учора в Перечині, то капуста у магазині й на ринку була по 10 гривень. У нас в магазині — вона золота, вже за 15 правлять головку. Обманюють людей на усьому", - каже Олена Василівна.

"Було б добре мати свій мотор, та й закупитись капустою на базарі за більш доступними цінами. Але машини не маю, просити когось - не задарма. Бензин дорогий, а в мене пенсія - 2000 тисячі, та й не лиш капусту буду їсти узимку. Ще треба олією запастись та мукою, бо обіцяють, що подорожчає. Але що в нас дешевшає, тільки дорожчає. А все десь ті ціни ідуть у блуд, гроші — на вітер. Йдеш із 500-ткою в магазин, купиш яєць, хліба, кусок м'яса чи ковбаси (беру найдешевшу) - та й по грошах", - розповідає Олена Василівна.

Нагадаємо, Бабине літо: синоптики розповіли, скільки триватиме потепління та коли чекати на похолодання

Читайте на ГК:Майже містичні і моторошні об'єкти: маловідоме про бункер в одному з районів на Закарпатті
Читайте на ГК:Не -23, та ще "вріже": на Закарпатті прогнозують морози найближчими днями
Читайте на ГК:Дадуть канікули: відомо, коли учні Тур'я-Реметівської ОТГ відпочинуть весною