1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття знову в скорботі: на фронті загинув Герой з Великоберезнянщини (ФОТО)

09.10.2022 20:58 Суспільство ВАЖЛИВО

Закарпаття знову сколихнула сумна звістка з фронту. Напередодні на війні з російськими окупантами поліг Тарас Ріпич з Великого Березного.

Закарпаття знову сколихнула сумна звістка з фронту. Напередодні на війні з російськими окупантами поліг Тарас Ріпич з Великого Березного.

8 жовтня 2022 року, не дочекавшись омріяної перемоги, перебуваючи у зоні бойових дій, відійшов у вічність наш земляк Ріпич Тарас Михайлович, 10.12.1974 р.н.

"І знову смуток,непоправна втрата...
Війна щотижня приходить у наш гірський край разом із офіційними сповіщеннями про смерть захисників,які боролися за вільне майбутнє України, за майбутнє своїх родин.
Сумна звістка у теплий осінній вихідний день огорнула Великоберезнянщину.
08 жовтня 2022 року,не дочекавшись омріяної перемоги,перебуваючи у зоні бойових дій,відійшов у вічність наш земляк Ріпич Тарас Михайлович,10.12.1974 р.н. Уродженець Великого Березного, справжній патріот своєї держави Тарас із початку війни служив в роті охорони другого відділу Ужгородського РТЦК та СП, а потім був переведений до 128-ої ОГШБ.
Великоберезняни і всі краяни розділяють біль важкої втрати з рідними, близькими, військовими побратимами,друзями.
Нехай Господь прийме його у дім,
Де зла немає і нема печалі.
А ми смиренно в Господа просім
Для воїна,Героя вічну пам`ять
Для зустрічі і супроводу Героя Ріпича Тараса до рідного селища буде формуватися кортеж автомобілістів. Детальнішу інформацію опублікуємо пізніше.
”, – повідомили на сторінці Великий Березний-online в соціальній мережі Фейсбук.

Редакція ГОЛОСУ КАРПАТ висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя. Вічна пам’ять...

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, «Король жахів» Стівен Кінг висловився щодо підриву Кримського мосту: «Це просто ***баний цинізм» 

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали небезпечного зловмисника: деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Із Закарпаття до серця Європи: Укрзалізниця відкрила онлайн-продаж квитків на поїзд Чоп – Будапешт – Відень
Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)