1. Новини Закарпаття
  2. >

Надали усі дані, грошей не виплачують: закарпатці не можуть отримати обіцяної фінансової допомоги

06.10.2022 08:15 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Жителі області не можуть отримати обіцяну допомогу від міжнародних організацій під час війни.

Жителі  області не можуть отримати обіцяну допомогу від міжнародних організацій під час війни.

Багато українців уже встигли оформити в електронній формі заяви, аби отримати кошти. Ідеться про виплату міжнародними організаціями 6000 тисяч гривень відповідним верствам населення одноразово. На початку грошову допомогу від ООН могли отримати лише внутрішньо переміщені особи.

Наразі Мінсоцполітики України відзначає на розширенні списку осіб, які можуть претендувати на отримання допомоги. До числа категорій, що можуть отримати кошти від міжнародних організацій належать наступні верстви населення, про які ми уже писали у попередній публікації

Поспішили подати чимкоріше заявки на допомогу й жителі Закарпаття. Серед них й пенсіонери. Люди відзначають, що від моменту оформлення ними відповідних заяв на платформі "Є допомога" пройшло уже більше двох місяців, а коштів за той час від міжнародних організацій вони не отримували. Водночас люди продовжують побоюватись, чи не потратили на шахрайські афери, адже трапляється дуже багато випадків. Не зважаючи на побоювання пересічних українців залишитись без обіцяних коштів, причин для паніки, наголошують в Мінсоцполітики, наразі немає і всім хто оформив заявку, надійдуть гроші. Наразі громадянами України подано понад 10 мільйонів заявок, у зв’язку з чим тимчасово припиняється збір заявок на платформі єДопомога задля детального їх опрацювання та передачі за запитом до міжнародних організацій для подальшої виплати.На жаль, ресурси міжнародних організацій обмежені, саме тому Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, які постраждали від війни.Після підтвердження готовності фінансової підтримки зі сторони міжнародних організацій, прийом заявок буде відновлено.Для заявників, що допустили помилку у раніше поданих заявках, залишається можливість переподати заяву через платформу єДопомога. Для цього потрібно натиснути “Перевірити статус заявки”, заповнити персональні дані та перевірити статус — за потреби натиснути “Відізвати та подати нову заявку”.Нагадуємо, рішення щодо надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищеніші верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.Зі свого боку Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Нагадаємо, ПФУ звернувся до українців із важливою інформацією щодо виплати пенсій та субсидій за жовтень

Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть електроенергію: не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про нову гідрологічну небезпеку: до чого слід бути готовим
Читайте на ГК:Італія посилює співпрацю з Закарпаттям: у регіоні планують збудувати інтермодальний термінал
Читайте на ГК:Водії забули про цензуру: ситуація на автошляхах Закарпаття змушує "грішити" думкою і словом (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні службовці, незамінні помічники, надійні напарники та вірні друзі: рідкісні кадри роботи чотирилапих закарпатських "митників" (ФОТО)