1. Новини Закарпаття
  2. >

В 11 містах України діти військових зможуть безкоштовно навчатись у приватних школах

03.10.2022 23:35 Суспільство

Збір заявок на безкоштовне навчання триватиме до 17 жовтня включно, а початок навчання заплановано на 7 листопада цього року

Збір заявок на безкоштовне навчання триватиме до 17 жовтня включно, а початок навчання заплановано на 7 листопада цього року

Мережа приватних шкіл IT Step School виділила 15 мільйонів гривень на безкоштовне навчання дітей українських захисників. Освіту за цією програмою зможуть здобути 120 дітей у 11 містах нашої країни. Про це інформують на сайті освітньої мережі.

- Під час війни ми не можемо залишатись осторонь і робимо все, що в наших силах як приватної школи, для того щоб маленькі українці могли відвідувати якісні та безпечні очні заняття і одержувати якісну освіту, доки їхні батьки здобувають для нас мир. Ми є найбільшою мережею приватних шкіл в Україні, тож будемо раді бачити серед своїх учнів дітей наших воїнів, – каже доктор педагогічних наук, фундатор IT Step School Дмитро Корчевський.

Як зазначається у повідомленні, від початку російського вторгнення в Україні постраждали від ворожих обстрілів понад 2405 навчальних закладів, з них 270 – повністю зруйновано. У зв'язку з цим навчальні класи у школах переповнені, а також збільшилося навантаження на вчителів.

- Одним із варіантів для вирішення проблеми є ефективний перерозподіл учнів між навчальними закладами, зокрема приватними. Допомогти у цій складній ситуації зголосилися у всеукраїнській мережі приватних загальноосвітніх шкіл України IT Step School, яка виділила 15 мільйонів гривень на навчання дітей військовослужбовців. Мета проєкту - допомогти здобути якісну освіту дітям, батьки яких наразі захищають нашу державу на війні, - наголосили у мережі.

Так, вступити на навчання діти військових зможуть у містах, де представлені філії ліцензованої загальноосвітньої школи ІТ Step School: Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Кременчук. На сьогоднішній день навчальна програма школи доступна в основному для учнів з 5-го по 11-й класи, а в 4-х закладах мережі діє програма і для початкових класів.

- Учні, які візьмуть участь у безкоштовній програмі допомоги, отримають повний доступ до всіх занять та всіх навчальних матеріалів. Навчання проходитиме з поглибленим вивченням IT-спеціальностей, а також мов, окрім англійської – китайської, іспанської, німецької, польської та французької на вибір. На уроках у школі особлива увага приділятиметься психологічному комфорту дитини. У кожній філії школи є надійне укриття, обладнане всім необхідним, – зазначено у повідомленні.

Подати заявку на безкоштовне навчання можна, оформивши заявку за посиланням. Збір анкет триватиме до 17 жовтня включно, а початок навчання заплановано на 7 листопада цього року. Проєкт передбачає навчання дітей військовослужбовців до кінця навчального року – червня 2023 року.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Водій збив насмерть двох дітей та намагався втекти з місця ДТП: загинули дівчата 6-ти і 8-ми років (ФОТО) 

Читайте на ГК:Нова посилена перевірка на кордоні: який "сюрприз" чекає чоловіків
Читайте на ГК:Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin
Читайте на ГК:Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?