1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті 2,5 тисячі споживачів тимчасово без газу: відомі причини

29.09.2022 20:10 Суспільство Актуально

Із 28 вересня майже 2,5 тисячі споживачів на Тячівщині тимчасово перебувають без газу

Із 28 вересня майже 2,5 тисячі споживачів на Тячівщині тимчасово перебувають без газу

 Минулого тижня закарпатські газовики анонсували проведення планових робіт, а напередодні приступили до їх виконання. Про це повідомляє пресслужба Закарпатгазу. 

Як розповіла менеджерка з адміністративної діяльності Тячівської дільниці АТ «Закарпатгаз» Анна Галас, наразі буде замінено 570 м підземного газопроводу. Такі дії допоможуть підвищити надійність газопостачання у селищі Буштино, і особливо — в період опалювального сезону.

За словами Анни Галас, окрім заміни газопроводу газовики монтують 3 засувки, які допоможуть у разі виникнення аварійної ситуації, для проведення ремонтних робіт відключати від газопостачання не весь населений пункт, а лише його частину.

 «У споживачів виникає питання: чому ці роботи проводимо зараз, а не влітку. Насправді, проводимо і влітку. Існує певний графік і черговість, адже неможливо замінити всі газопроводи за один-дві місяці. Це — досить ресурсозатратний процес. От, наприклад, з початку цього року в рамках заходів з модернізації першочергових об’єктів критичної інфраструктури ми замінили понад 12 км підземних газопроводів. До кінця замінимо ще 4 км», — пояснив технічний директор підприємства Сергій Козар.

Вартість всіх робіт із заміни газогону у Буштино включно із матеріалами становить 1,2 млн грн. Це якраз ті кошти, які закарпатці сплачують за послугу з розподілу (доставки) газу. Саме тому вчасна оплата, пояснюють газовики, дозволяє підприємству акумулювати кошти на проведення як термінових аварійних, так і планових робіт.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Ціни жахають: в Україні збільшиться вартість передачі електроенергії  

Читайте на ГК:Його “спалила” собака: через свою оборудку громадянин Румунії позбувся автомобіля (ФОТО)
Читайте на ГК:Скандальна бійка в школі на Закарпатті: поліція кваліфікувала інцидент як хуліганство
Читайте на ГК:Дивилися й нічого не робили: жахливий інцидент зі школяркою шокував Закарпаття (ВІДЕО)