1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україну йде довгоочікуване бабине літо - синоптик

26.09.2022 09:13 Суспільство Лайт

Найближчим часом в деяких регіонах України температура підійматиметься навіть до літніх показників.

Найближчим часом в деяких регіонах України температура підійматиметься навіть до літніх показників.

Як передає УНІАН, в Україні найближчого тижня очікується тепла й дощова погода. Настає довгоочікуване бабине літо.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич

За його словами, в останні дні вересня та на початку жовтня синоптична ситуація зазнає деяких змін над Центральною та Східною Європою.

"У сторону України почне надходити тепле та вологе повітря з території Балканського півострова і Туреччини. Температура повітря суттєво підвищиться у більшості областей нашої країни, місцями навіть до літніх показників", - пояснив синоптик.

За його даними, разом із потеплінням відновляться й опади, які в окремих районах будуть інтенсивними та у супроводі гроз.

Можна сказати, що друга половина наступного тижня ознаменується настанням бабиного літа на більшій частині України, яке буде особливо відчутним у центральних, південних та східних областях", - потішив синоптик.

В Україну йде потепління

Як повідомляв Погода УНІАН, до України нарешті поступово приходить осіннє потепління, першими його відчують на півдні нашої країни.

Зокрема, за прогнозом синоптика Наталки Діденко, дуже тепла погода, до +20...+25, а часом і до +27 градусів очікується цього тижня у південній частині України, на сході та місцями у центральних областях.

Нагадаємо, Названо три знаки зодіаку, яким сьогодні життєво необхідно мріяти.