1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді завершується реконструкція клінічного центру нейрохірургії та неврології (ФОТО)

24.09.2022 11:39 Суспільство

Голова Закарпатської ОВА разом із заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенком оглянули хід робіт із реконструкції будівлі Ужгородського обласного нейрохірургічного та неврології.

Голова Закарпатської ОВА разом із заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенком оглянули хід робіт із реконструкції будівлі Ужгородського обласного нейрохірургічного та неврології.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

Попри складні умови та нестачу державного фінансування таки вдалося віднайти кошти на завершення проєкту в обласному бюджеті. 

Більшість операцій, які тут виконуються, — це високотехнологічні нейрохірургічні втручання найвищого рівня складності. У 2021 році було проліковано на 62% більше хворих, ніж у 2019-у. До весни 2022 року у закладі щорічно оперували близько 300 пацієнтів з інших регіонів, оскільки втручання такої складності проводили лише в кількох нейрохірургічних клініках України. З березня 2022 року кількість звернень за медичною допомогою у Центрі зросла на 50%. 

У межах проєкту розширили наявну будівлю в три поверхи й збільшили загальну площу до 1 010 кв. м. На першому поверсі обладнали приміщення під магнітно-резонансний томограф, гамма-ніж та інше. На другому — приміщення під операційний блок, а на третьому встановили ангіограф. 

Водночас передбачили технічний блок, встановили ліфти, електропостачання та дизель-генератори, систему вентиляції, теплопостачання, пожежну сигналізацію тощо. Роботи тут завершені майже на 100%. 

Новий корпус та обладнання дадуть можливість лікувати бійців та проводити надскладні операції, котрі рятуватимуть життя. До того ж у цьому закладі тепер буде доступним лікування найгострішого періоду мозкового інсульту.

Нагадаємо, У засніжених Карпатах тримаються морози (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Діти залишились без батька: закарпатці провели в останню дорогу полеглого Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Штовхнула та відібрала сумку: на Закарпатті затримали зловмисницю, яка пограбувала 57-річну жінку (ФОТО)