1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Не міг злетіти та майже не рухався»: закарпатець врятував пернатого хижака /ФОТО

125
Суспільство Міжгір'я

Пішов у ліс по гриби та натрапив на травмованого яструба, якого підібрав та відвіз до фахівців.

Вчора ще один птах був доставлений до Реабілітаційного центру хижих птахів «Сапсан», що знаходиться на території Національного природного парку «Синевир». Ним виявився яструб — канюк звичайний, якого знайшов в урочищі «Кантина» Чорноріцького ПОНДВ житель с. Синевир, йдеться  в дописі на сторінці Національного природного парку "Синевир".

«Збираючи у лісі гриби, натрапив на напівпритомного та знесиленого птаха, який не міг злетіти та майже не рухався. Одразу прийняв для себе рішення – треба його рятувати.Зорієнтувавшись на місцевості зрозумів, що його автомобіль знаходиться неподалік від місця знахідки птаха і вирішив його підібрати та доставити до ветеринарної лікарні. Однак, під час транспортування згадав про притулок хижих птахів, що знаходиться на території НПП «Синевир», де фахові спеціалісти надають медичну допомогу подібним пернатим, куди його і доправив», - розповів рятівник птаха.

Птаха одразу було оглянуто, випущено у вольєр та надано корм. На жаль, під час медичного огляду в яструба виявили травму правого крила. Однак зі слів лікаря ветеринара, який надалі проводитиме лікування птаха, стало зрозуміло, що шанси на порятунок є. За попереднім оглядом, пернатий хижак перебуває у задовільному стані. Зараз пернатий обживається на новому місці та йде на поправку.Цей яструб став другим знайдою за тиждень.

Завдяки небайдужості синевирця до пташиного світу, яструб отримав шанс на видужання та можливість повернутися до вільного життя. Раціон врятованого птаха контролюватимуть до його видужання. Відвідувати яструба планує і його рятівник. А коли в у хижака загоїться крило, його знову випустять на волю.

Читайте також: Закарпатець похизувався зібраними “дарами лісу” (ФОТО)

 

Читайте також: