1. Новини Закарпаття
  2. >

"І про себе, й нашим на фронті": закарпатці в посиленому режимі готуються до зими (ФОТО)

13.09.2022 17:14 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Зважаючи на здорожчання всіх продовольчих товарів унаслідок повномасштабних воєнних дій на території України, жителі продовжують робити запаси на зиму.

Зважаючи на здорожчання всіх продовольчих товарів унаслідок повномасштабних воєнних дій на території України, жителі продовжують робити запаси на зиму.

Хоч Закарпаття й значно віддалене від зони бойових дій і тут, на щастя не гримлять вибухи, місцеві жителі у посиленому режимі готуються до зими.

Люди запасаються домашніми консерваціями, висушують садовину. Щодо останнього, то цьогоріч не в багатьох районах сади вродили щедро, кажуть господарі. Це пов'язано із тривалою літньою спекою та відсутністю опадів значний період.

Внаслідок засухи пересихали навіть найбільші закарпатські водойми та йшла на нівець городина.

Не надто врожайним на яблука й сливи була погода у багатьох селах. До слова, на Перечинщині у багатьох садах у результаті червневого граду знищено чимало врожаю садовини, зокрема яблук та аличі. Утім, груші цього сезону вродили майже у всіх закарпатців. До того ж сади закарпатців рясно всипало ще і дичками. Із них місцеві газдині спішать наготувати компотів та насушити.

Результатами клопіткої роботи діляться із виданням "Голос Карпат".

Сушениці із груш, яблук та слив закарпатці активно, разом із іншою допомогою, відправляють на фронт українським бійцям.

Теплі й смачні посилки найріднішим чоловікам нині готують і господині із Перечинщини та очікують, що уже незабаром зможуть зустріти їх вдома живими й здоровими. Нагадаємо, щонедень із фронту надходять сумні звістки про загибель молодих закарпатців. Так, нещодавно Перечинщина втратила молодого бійця із села Ворочево. Вічна пам'ять Герою!

"Мій син понад 6 місяців уже на фронті і ще ні разу не був удома. Щодня його чекаємо, молимо Бога, щоб все було добре. Дай Боже, аби війна закінчилась", - каже Мар'яна.

Нагадаємо, В Ужгороді відкрили штаб для ВПО з Луганщини: яку допомогу вони можуть отримати

Читайте на ГК:Порушили заборону: на Закарпатті оштрафували 4-ох чоловіків
Читайте на ГК:"Втеча чи суїцид?": на Закарпатті затримали двох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон
Читайте на ГК:Усім в укриття, у небі МіГ-31К: на Закарпатті оголошено повітряну тривогу, - соцмережі