1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський подякував воїнам 128-ї закарпатської бригади за звільнення кількох населених пунктів

13.09.2022 08:09 Суспільство

Вчора, 12 вересня, Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до громадян подякував бійцям 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Вчора, 12 вересня, Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до громадян подякував бійцям 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

"Хочу подякувати воїнам 128-ї гірсько-штурмової бригади за звільнення кількох населених пунктів, і ефективні дії з нейтралізації активності ворога. Хлопці, ви справжні Герої", - зазначив Президент України.

Під час свого виступу Зеленський також зазначив, що окупанти нічого не можуть зробити з українськими військовими на полі бою, і тому Росія спрямовує свої підлі удари проти цивільної інфраструктури.

"Щоб захиститися від цього, маємо ще посилити нашу співпрацю – усіх у вільному світі. Разом миможемо подолати російський терор. Треба визнати Росію державою-терористом. Посилити санкції – потрібен восьмий санкційний пакет ЄС. Треба збільшити допомогу Україні, передусім прискорити надання систем ППО нашій державі", - додав Президент.

Більше інформації у відеоролику.

Нагадаємо, Бійці 128 бригади Закарпаття встановили український прапор на Херсонщині /ВІДЕО.

Читайте на ГК:На Закарпатті ввели аварійні відключення світла: застосовано усі 10 черг
Читайте на ГК:Велике горе: на війні загинув 27-річний Герой зі 128-ої Закарпатської бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:"Махати руками - в спортзал": мешканців регіону просять "остудити" емоційний вогонь щодо блекауту