1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські митники відкопали контрабанду у вантажному потязі (ФОТО)

08.09.2022 20:56 Суспільство

Це сталося під час проведення перевірки вагонів із вантажем «руда», який переміщувався у вантажному потязі сполученням «Шмакове-Захонь» через пункт пропуску «Саловка», що на кордоні з Угорщиною.

Це сталося під час проведення перевірки вагонів із вантажем «руда», який переміщувався у вантажному потязі сполученням «Шмакове-Захонь» через  пункт пропуску «Саловка», що на кордоні з Угорщиною.

Днями на митному посту «Батєво», що на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники виявили у вантажному потязі, який прямував з України до Угорщини, приховані від митного контролю понад 500 блоків сигарет, інформує Закарпатська митниця.

При огляді в одному із вагонів закарпатські митники, за допомогою щупів та лопат, відкопали тютюнові вироби у кількості 5040 пачок тютюнових виробів.Приховані сигарети торгової марки «Compliment Blu» (5040 пачок) без акцизної марки України, заздалегідь були запаковані у коробки, загорнуті в поліетиленові пакунки, прикриті під шаром руди.

"Через відсутність власника прихованих товарів та особи, причетної до їх незаконного переміщення через кордон, інспектори склали відповідний акт, а приховані сигарети вилучено", - йдеться у повідомленні.

Потяг, що слідував в Угорщину, відправлено за призначенням за кордон.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Щомісячно 1500 $: затримали поліцейського, який обклав даниною медклініку 

Читайте на ГК:В небезпеці важливий об'єкт: закарпатцям слід готуватись до ядерної загрози
Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула всіх закарпатців: клята війна забрала життя ще одного Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Бомбосховище на Закарпатті за 14 мільйонів: де розташовано масштабну споруду в області і хто будує?