1. Новини Закарпаття
  2. >

Новація з 1 січня: українцям готують зміни, які стосуватимуться всіх

07.09.2022 11:10 Суспільство

У Верховній Раді пропонують з нового 2023 року запровадити добровільну накопичувальну систему. Відповідний законопроєкт вже зареєстровано.

У Верховній Раді пропонують з нового 2023 року запровадити добровільну накопичувальну систему. Відповідний законопроєкт вже зареєстровано.

Якщо депутати проголосують за нього позитивно, тоді з 1 січня українці отримають можливість формувати добровільні особисті пенсійні накопичення, за рахунок яких вони в майбутньому отримають додаткове джерело пенсійних виплат, пише Рmg.ua.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, добровільні внески громадян дадуть змогу у майбутньому одержати додаткове, до їх пенсій із солідарної системи, джерело пенсійних виплат, що певною мірою покращить їх забезпечення у старості.

Також народні обранці зазначають, що запровадження передбачених законопроєктом змін призводитиме до підвищення рівня соціального захисту людей пенсійного віку, та залучення потужного внутрішнього довгострокового інвестиційного ресурсу, що сприятиме збільшенню інвестицій в національну економіку.

У пояснювальній записці міститься інформація, що недержавні пенсійні фонди за період свого існування закумулювали понад 5 мільярдів гривень добровільних пенсійних накопичень за участі в ній понад 950 тисяч громадян України.

Нагадаємо, Українцям обмежили зняття готівки з карток та перекази: яку суму можна зняти за один день.

Читайте на ГК:Опитування показали що майже всі українці не вважають 1 і 9 травня святом
Читайте на ГК:Посівний календар на травень: що і коли садити, щоб отримати хороший врожай
Читайте на ГК:Перелік документів для проходження МСЕК:  МОЗ пояснило що потрібно мати