1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Обов'язковий військовий облік для жінок скоротять до трьох спеціальностей, — Міноборони

0 Суспільство Україна

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що жінки інших спеціальностей можуть стати на військовий облік добровільно, а виїжджати за кордон не буде заборонено.

Обов'язковий військовий облік для жінок скоротять до трьох спеціальностей, — Міноборони

Жінкам зі списку військово облікових спеціальностей не потрібно ставати на військовий облік із 1 жовтня. Наразі Міністерство оборони України працює над тим, щоб встигнути напрацювати нові норми до приуроченої дати, а кількість обов'язкових спеціальностей для постановки скоротять до трьох. Про це заявила заступниця голови оборонного відомства Ганна Маляр в ефірі телемарафону, повідомляє видання "РБК-Україна".

"Річ у тому, що ця норма відстрочена. Станом на цей час ситуація така: доки до 1 жовтня ця відстрочка у нас взагалі не діє, а до 1 жовтня вже є напрацювання і ми робимо все можливе, щоб з 1 жовтня ніякої обов'язкової постановки на облік не було", — сказала вона.

Які спеціальності підлягають обліку:

медицина;

кухарська;

радіоелектроніка.

"Є певна низка спеціальностей, які обов'язкові. Зараз Генштаб має потребу в таких спеціальностях. Це невеликий список. Генштаб називав публічно три спеціальності: медичні, кухарські, радіоелектроніки", — заявила Маляр.

Ганна Маляр наголосила, що жінки інших спеціальностей можуть стати на військовий облік добровільно, а виїжджати за кордон не буде заборонено.

Нагадаємо, Облгаз не приймає показники лічильника: Нафтогаз відповів, що робити.

Читайте також: