1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Політика Орбана все більше ізолює Угорщину в Європі – Politico

01.09.2022 21:53 Суспільство Думка

В ЄС вважають Угорщину "російським та китайським троянським конем", зазначають джерела

В ЄС вважають Угорщину

Угорщина підтримує проросійські ідеї та у війні, яку розв'язала Росія проти України, схиляється на сторону Кремля. Тому Будапешт вважають троянським конем Москви в Європі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Як йдеться у повідомленні, джерела видання в європейських політичних колах заявляються, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступає за зміну курсу ЄС в питанні російсько-української війни. Він заявляє, що Захід "повинен зосередитися не на перемозі, а на переговорах про мир".

Європейські чиновники вважають, що Будапешт турбується лише за власні інтереси. Враховуючи, що за останні роки між Україною та Угорщиною виникали конфлікти, позиція Орбана "ближче до Кремля, аніж до Києва".

За словами співрозмовників видання, Орбану потрібно фінансувати свою "щедру соціальну політику", жертвуючи європейською безпекою. Водночас у політичних колах ЄС вважають, що уряд Угорщини поводить себе "як російський та китайський троянський кінь".

"Проте така політика Орбана все більше ізолює Угорщину в Європі. До прикладу, Польща, яка була донедавна тісним партнером, тепер засуджує свого сусіда", - йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Медзаклади Закарпаття отримали чергову партію гумдопомоги від Католицького Карітасу Угорщини (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)