1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Пів Ужгорода залишилось без води: яка причина

31.08.2022 10:21 Суспільство ВАЖЛИВО

Протягом дня працівники дільниці водопровідних мереж проводять аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водопроводу діаметром 400 мм, що проходить по вулиці Успенського.

Протягом дня працівники дільниці водопровідних мереж проводять аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водопроводу діаметром 400 мм, що проходить по вулиці Успенського.

Про це повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» .

В зв’язку з цим, близько 9:30 тимчасово, на період проведення робіт, буде призупинена подача води з насосно-фільтрувальної станції №2. Крім цього, у випадку необхідності, можливе також призупинення подачі води з водозабору “Минай”.

У випадку призупинення подачі водопостачання лише з НФС №2, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні “Радванка”, районі вулиці Гагаріна і в промисловій зоні. А у випадку призупинення водопостачання в тому числі і з водозабору “Минай”, водопостачання буде відсутнє по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Також, на вулиці Льва Толстого, буде проводитись заміна аварійних гідрантів, в зв’язку з чим, упродовж проведення цих робіт, буде призупинено водопостачання в районі даної вулиці.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Нагадаємо, АЗС змінили ціни на бензин, дизель та автогаз після підвищення на вихідних

Читайте на ГК:Голлівудську зірку Жана-Клода Ван Дамма неочікувано побачили на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)