1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська міська рада відповіла мешканцям на звернення про стан дорожнього покриття у місті

26.08.2022 18:11 Суспільство

Виноградівська мерія запевняє, що добре обізнана та вкрай стурбована ситуацією, щодо якої поступає багато нарікань від мешканців міста та автовласників.

Виноградівська мерія запевняє, що добре обізнана та вкрай стурбована ситуацією, щодо якої поступає багато нарікань від мешканців міста та автовласників.

Про це повідомляється  на сайті Виноградівської міської ради.

- Вчергове нагадуємо, що  автодорога державного значення М-23 Берегово -Виноградів – Велика Копаня знаходиться на балансі ДП «Служба автомобільних доріг в Закарпатській області», яка, відповідно, контролює стан дороги і несе відповідальність за утримання даної автомобільної дороги, а не міська рада.

З метою вирішення даної проблеми ще у листопаді 2021 року Виноградівською міською радою скеровано лист на адресу балансоутримувача вказаної дороги –  ДП "Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” щодо взяття на контроль та вирішення питання проїзду великогабаритного транспорту центральною частиною м. Виноградів із зазначенням можливих варіантів вирішення даного питання, а саме:

  • пропуск вантажного автотранспорту комунальними вулицями м.Берегово;
  • організація руху великовагового транспорту в обхід центру м.Виноградів дорогами загального користування обласного значення Виноградів – Теково – Неветленфолу.

 Окрім того, Виноградівська міська рада зверталась до ДП ,,Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” (лист від 27.04.2022 р. № 02-10/1048) з проханням термінового вжиття заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій по вул. Миру в м. Виноградів.

Міський голова Степан Бочкай з метою впливу на ситуацію неодноразово спілкувався у телефонному режимі з керівництвом Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Представники Служби виїжджали на місце та фіксували аварійність ділянки.

Додатково 27.07.2022 р. міської радою направлено лист голові Закарпатської обласної військової адміністрації з проханням доручити Службі автомобільних доріг у Закарпатській області відремонтувати вищезгаданий відрізок дороги державного значення.

Однак, за інформацією ДП ,,Служба автомобільних доріг в Закарпатській області” (відповіді від  02.05.2022 р., 28.07.2022 р., 17.08.2022 р.,) ліквідація зазначених у зверненні недоліків неможлива, у зв’язку з вкрай обмеженим фінансуванням дорожньої галузі в результаті збройної агресії російської федерації проти України, тому вказані роботи на період дії воєнного стану призупинені.

 За умови відновлення відповідного фінансування Службою автомобільних доріг у Закарпатській області буде надано завдання підрядній організації щодо виконання роботи з ліквідації вказаних недоліків.

Додатково повідомляємо, що сьогодні, 26 серпня 2022 р., на 17-ій позачерговій сесії міської ради розглянуто і проголосовано за звернення депутатської групи «За розвиток» у Виноградівській міській раді до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг України у Закарпатській області щодо невідкладного завершення ремонту автодороги «Берегово-Виноградів-Велика Копаня» (М-23) у межах міста Виноградів.

Нагадаємо, Поліція повідомила деталі ДТП, яка сталася на Мукачівщині

Читайте на ГК:"Пам’ятаємо про кожного бійця…»: у Виноградові з'явився меморіал полеглим воїнам (ФОТО)
Читайте на ГК:“Оби лиш усьо нищити”: мережу шокувала витівка молодиків (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям»: школярів області навчали “орудувати” зброєю (ФОТО)