1. Новини Закарпаття
  2. >

Понад півтисячі навчальних закладів Закарпаття готові до офлайн-навчання

22.08.2022 13:45 Суспільство Актуально

Спеціальні комісії вже обстежили будівлі 1205 закарпатських вишів, шкіл і дитсадків.

Спеціальні комісії вже обстежили будівлі 1205 закарпатських вишів, шкіл і дитсадків.

При виконанні певних умов, члени комісій рекомендують до відкриття 517 закладів освіти, що становить 41% від їхньої загальної кількості. Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Відповідність безпековим вимогам закладів освіти Закарпаття є особливо важливою, адже регіон прийняв понад 300 тисяч вимушених переселенців, серед яких чимало дітей. Важливо, щоб здобувачі освіти, мали можливість повноцінного навчання», – йдеться у повідомленні.

Місцева влада разом зі співробітниками відомств системи МВС роблять все можливе, щоб до початку навчального року підготувати якомога більше місцевих закладів освіти, які зможуть проводити офлайн навчання. 

 У регіоні найкраща ситуація в Берегівському (62,4% рекомендованих закладів), Тячівському (60%) та Ужгородському (51%) районах.

Щоб організувати безпечний освітній процес, виші, школи й садочки повинні мати просту візуалізацію шляху до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, надати всі умови для перебування та навчання там, провести тренування щодо дій у разі оголошення повітряної тривоги тощо. 

Окрім підготовки інфраструктури, також будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6-11 класів, зокрема з предметів «Захист України» та «Основи здоров’я». Вони стосуватимуться підготовки здобувачів освіти та викладачів до дій у надзвичайних ситуаціях. 

Нагадаємо, Крутіше за "Сад каменів" у Таїланді: Лизані камені - загадкове утворення у закарпатському селищі (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть електроенергію: не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про нову гідрологічну небезпеку: до чого слід бути готовим