1. Новини Закарпаття
  2. >

Загальна мобілізація: у ЗСУ надали роз'яснення, чому перестають приносити повістки додому

22.08.2022 12:57 Суспільство ВАЖЛИВО

В Україні йде війна і загальна мобілізація, повістку можна виписувати де завгодно, але найчастіше це робиться в людних місцях, так як приносити додому неефективно — можливо, що двері не відчинять.

В Україні йде війна і загальна мобілізація, повістку можна виписувати де завгодно, але найчастіше це робиться в людних місцях, так як приносити додому неефективно — можливо, що двері не відчинять.

Про це розповів начальник управління персоналом штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Тому начальники територіальних центрів обирають місця, де багато людей. Разом з органами поліції можна перевірити документи у кожного чоловіка, встановити особу та вручити повістку. Особливо легко це зробити, коли порушується громадський порядок – наприклад, комендантська година, - зазначив він. Горбач наголосив, що вручення повістки не означає, що всіх, хто їх отримав, призвуть до ЗСУ. "У 95% це роблять, щоб громадянин з'явився до територіального центру і щоб там уточнили його військово-облікові дані.

"А потім повертається додому... Якби військовозобов'язані самі подавали оновлені дані до територіальних центрів, ніхто не ловив би їх на вулицях", – пояснив він.

Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ згоден, що в деяких випадках вручення повістки може виглядати як покарання, але насправді це не так.

"Просто деякі начальники територіальних центрів, скажімо так, шукають найефективніший спосіб вручити повістку. Адже ми не йдемо на рибалку в те місце, де не ловиться риба? Так і тут. Тим більше те, що людина перебувала в нічному клубі і порушила комендантську годину, не означає, що вона несвідома, у неї погані моральні якості чи він взагалі злочинець. Це може бути абсолютно адекватна людина. Просто не вона сама прийшла до територіального центру, а її запросили", - зазначив Горбач.

Нагадаємо, У Владі готуються поступово підвищувати податки на пальне: до чого це призведе

Читайте на ГК:Військовий квиток: яке покарання загрожує чоловікам за відсутність документа
Читайте на ГК:Прикордонники виявили "готель" на колесах: легковик з 9 пасажирами у три яруси прямував до Румунії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Україні зростуть тарифи на воду для низки споживачів: як зміняться ціни у різних регіонах