1. Новини Закарпаття
  2. >

«Ми бачили, як ворог поспіхом тікав від нашого вогню»: інтерв'ю з гранатометчиком 128-ї бригади

19.08.2022 19:53 Суспільство

128 бригада в обличчях, Мар’ян, солдат-гранатометник.

128 бригада в обличчях, Мар’ян, солдат-гранатометник.

Про себе:

– Я сам зі Львова. Три роки тому пройшов строкову службу в 128 бригаді, тому добре знаю її. Після армії відпочив чотири місяці й вирішив підписати контракт. Розумів, що йде війна, тому служба буде нелегкою, але вважаю, що хтось має захищати Батьківщину й на професійній основі. З початку активних бойових дій багато разів був у боях. Найближче бачив росіян за кілька сотень метрів. Ми штурмом звільняли село, під’їхали впритул на БМП, а потім пішли за машинами пішки, відтісняючи ворога вогнем. Росіяни крили нас артою, але відступили, навіть кинули свій БТР, який ми забрали й відправили на ремонт.

Про початок війни:

З початку активних бойових дій багато разів був у боях. Найближче бачив росіян за кілька сотень метрів. Ми штурмом звільняли село, під’їхали впритул на БМП, а потім пішли за машинами пішки, відтісняючи ворога вогнем. Росіяни крили нас артою, але відступили, навіть кинули свій БТР, який ми забрали й відправили на ремонт.

Про характер бойових дій:

Я бачив, як на відстані 2,5 кілометра ворожа піхота поспіхом вантажилася в машини й тікала від нашого вогню. І хоча потім село накрили дуже щільним артилерійським і мінометним вогнем (по нас стріляли із зі ствольної артилерії, і реактивної, і «Смерчами»), ми свої позиції не здали. Так і далі будемо відганяти цю нечисть зі своєї землі…

Про це повідомили на Facebook-сторінці 128 окремої гірсько-штурмової бригади.