1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Тарифи на комунальні послуги знову зросли: що подорожчало

100

Комунальні послуги українців за рік подорожчали на 3,6%. У порівнянні з тарифами в серпні 2021 року, сьогодні громадяни платять за газ, воду та електроенергію в середньому на 5-23% більше.

Тарифи на комунальні послуги знову зросли: що подорожчало

 Про це повідомляє TODAY UA.

У місячному вимірі (за період із червня по липень 2022 року) комуналка подорожчала на 0,5%. За даними Держстату, суми у платіжках за утримання та ремонт житла зросли за рік на 22,8%. Водночас подорожчали послуги водовідведення та водопостачання — на 15,9% та 12,8% відповідно. Збирання сміття подорожчало на 4,7%, тарифи на газ піднялися на 5,9%, гаряча вода та опалення зросли в ціні на 1,2%. Також зросла вартість послуг із управління багатоквартирними будинками – на 6,9%. А тарифи на електроенергію стали нижчими на 7,4%.

У порівнянні з червнем 2022 року у липні тарифи на комуналку піднялися на 0,5%. Зазначається, що подорожчали лише утримання та ремонт житла – на 1,8%, а також послуги по прибиранню сміття – на 2,4%.

У серпні тарифи особливо не змінилися, оскільки під час війни діє мораторій на підвищення комунальних платежів. Чинні тарифи на електроенергію діятимуть до 31 жовтня 2022 року. Тарифи на воду залишаються незмінними з довоєнного періоду. Що стосується тарифів на тепло, то поки діятиме військовий стан, їх також не підвищуватимуть.

Нагадаємо, На Ужгородщині чоловік погрожував ножем та фізичною розправою перехожим

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber