1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Україні ще одній категорії громадян надано відстрочку від мобілізації

1334

Верховна рада ухвалила за основу законопроєкт №7352, який надає право відтермінування призову на військову службу під час мобілізації наступним категоріям громадян.

В Україні ще одній категорії громадян надано відстрочку від мобілізації

Як повідомляє Суспільне новини, науковцям, науково-педагогічним та педагогічним працівникам буде надано відстрочку від мобілізації.

Сьогодні держава перебуває у стані війни. Але настане час, коли прийде перемога і ми спокійно продовжимо відбудовувати і наново будувати Україну. Це стосується не лише будівництва інфраструктури і житла. Це стосується наших дітей та молоді, яким потрібно буде давати фахову, якісну освіту. А також наших науковців, які повинні будуть продовжити розвивати українську науку. Саме тому наші науковці та педагоги повинні продовжити зараз свою роботу на робочому місці і займатись цим після перемоги.

Відповідно до даних, оприлюднених на сайті парламенту, законопроєкт підтримали 318 народних обранців. Документ розглядатимуть за скороченою процедурою.

Зокрема, проєкт закону передбачає право на відстрочку для педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки та не мають вченого звання та/або наукового ступеня.

Нагадаємо, Загальна мобілізація: в Україні можуть почати роздавати повістки по-новому.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber