1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Збираємо на джип для виноградівців у ЗСУ!

13.08.2022 15:45 Суспільство ОНОВЛЕНО Голос Карпат

Підтримайте збір Голосу Карпат “На джип для виноградівців”. Адже від технічної справності авто на передовій залежить життя наших земляків.

Підтримайте збір Голосу Карпат “На джип для виноградівців”. Адже від технічної справності авто на передовій залежить життя наших земляків.

Після нещодавньої розмови з військовими, редакція отримала фото автомобіля, на якому щоденно ризикують життям виноградівці.

- Ви ж бачите, в якому воно стані. Якщо воно заглохне або розпадеться під час дороги, хлопці стануть легкою мішенню, їх уб’ють! — наголошують родичі закарпатських військових.

Міноборони забезпечує ЗСУ левовою часткою військового і технічного спорядження для армії. Дуже багато допомагають і волонтерські організації. Діяльність і тих, і інших Голос Карпат радо висвітлює.

Разом з тим, автомобільна техніка є, фактично, розхідним матеріалом на фронті. Її постійно треба поновлювати. Публікуємо ці фото, щоб показати, що є реальна конкретна потреба у придбанні джипа, якого потребують наші військові ЗСУ.

Не можна залишатися осторонь! Потрібна допомога для покупки надійного джипа.

Ось реквізити: 5169335100515531 карта Приватбанку (отримувач ГБФ Виноградів). Якщо потрібні рахунки у валюті або крипті, напишіть нам!

Ціна питання всього 5-6 тисяч євро. Усі процедури щодо розмитнення, привезення, офіційного оформлення, підготовки та передачі транспорту, редакція вирішить спільно з ГБФ “Виноградів”. Ми будемо постійно звітувати і ви будете бачити кожен крок: від початку збору – аж до відео зі словами подяки з новопридбаного джипа від виноградівців на лінії вогню.

Ви будете причетні до збереження життя наших захисників. Це буде прозора конкретна цільова допомога, найбільш потрібна у цей час нашим землякам з Виноградова.

Надішліть частинку коштів на реквізити: 5169335100515531 карта Приватбанку (отримувач ГБФ Виноградів). Якщо потрібні рахунки у валюті або крипті, напишіть нам!

Просимо кожного долучитися до збору “На джип для виноградівців”. Будь ласка, підтримайте і грошовим переказом, і поширенням цієї публікації.

P.S. Нещодавно Голос Карпат повідомляв про покупку благодійним фондом “Виноградів” мікроавтобуса для виноградівських військових ЗСУ, які зараз захищають країну у Запорізькій області. Зараз ця допомога уже служить виноградівцям на фронті. Допомагаймо й далі, разом! Долучайтеся до збору “На джип для виноградівців”!

----- ОНОВЛЕНО -----

Станом на 29 серпня зібрано 7675 грн

Ми створили легкий спосіб для переказу коштів.

Просто клікніть на посилання: 

bit.ly/3AgZNzB

Підтримайте виноградівців на лінії фронту!

Давайте купимо їм надійний джип!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська