1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна готова повернутися до переговорів з РФ — радник президента назвав умову

09.08.2022 06:50 Суспільство ВАЖЛИВО

В Офісі президента озвучили умови, за яких сядуть за стіл переговорів із Росією

В Офісі президента озвучили умови, за яких сядуть за стіл переговорів із Росією

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що відновлення переговорів між Україною та рф можливе. Він назвав умову, за якої українська сторона погодиться повернутися за стіл переговорів.

Подоляк заявив, що поновлення переговорів Києва з москвою можливе, але після кількох важливих тактичних поразок російської федерації. В іншому випадку кремль спробує обдурити.

Радник керівника ОП заявив:

"З росією домовитися сьогодні неможливо. Росія обов'язково відмовиться або спробує обдурити договірні сторони. Вона на повну використовує свої експансіоністські можливості і хоче просунути статус-кво, який є неприйнятним для України. Тому треба розуміти, що переговорний процес з росією можливий тільки за умови кількох важливих тактичних поразок", - інформує Офіс президента України.

Подоляк розповів, що окупанти не можуть захопити більшість бажаних територій, тому використовують стратегію терору, завдаючи ударів по мирним жителям. За його словами, таким чином, кремль намагається деморалізувати та посіяти паніку серед українців, щоб вони почали вимагати укладання мирного договору на будь-яких умовах.

Водночас у Офісі президента зазначили, що зараз між Україною та росією немає контактів на військово-політичному рівні. Сторони ведуть діалог щодо обміну полоненими, тілами загиблих, гуманітарними коридорами, а також експортом зерна.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У Швейцарії представили проект реабілітаційного центру для військових і цивільних на Закарпатті 

Читайте на ГК:Мобілізацію в Україні посилюють: відомо яким чином в ухилянтів відбиратимуть водійські права
Читайте на ГК:Відремонтують, але не все: відомо яким автошляхам пощастить з ремонтом цієї весни
Читайте на ГК:Приватні структури чи законні військові формування?: уся правда про ТЦК та межі їх повноважень