1. Новини Закарпаття
  2. >

Деяким чоловікам дозволили виїжджати з України: роз'яснення прикордонників

05.08.2022 09:08 Суспільство ВАЖЛИВО

Держприкордонслужба дозволяє виїжджати з країни тим, кого медкомісія визнала тимчасово непридатними. Але для цього в пункті пропуску треба показати довідку.

Держприкордонслужба дозволяє виїжджати з країни тим, кого медкомісія визнала тимчасово непридатними. Але для цього в пункті пропуску треба показати довідку.

Чоловіки, які тимчасово непридатні до служби в армії можуть виїхати з України за наявності підтверджувальних документів. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Відповідно до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", під час мобілізації не підлягають призову військовозобов'язані, визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби.

Тимчасова непридатність триває до шести місяців, після цього треба знову проходити медкомісію, пояснили прикордонники.

Чоловіки призовного віку не можуть виїхати з УкраїниФото: FlickrВиїзд чоловіків за кордон — хто ще залишається у країні

Тимчасові обмеження щодо права виїзду з України поширюються на чоловіків, які обмежено придатні до військової служби, додали в ДПСУ.

Ті, хто має військові документи з позначкою "непридатні до військової служби у мирний час, обмежено придатні у воєнний час" не мають права виїжджати з країни, оскільки такої категорії немає у ч.1 ст. 23 закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Нагадаємо, Актуально про виїзд чоловіків за кордон: чому багатодітних батьків, студентів та опікунів можуть не пропустити.

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям