1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті посилили перевірку безпеки дорожнього руху (ФОТО)

27.07.2022 19:37 Суспільство ВАЖЛИВО

Контроль безпеки дорожнього руху під час надання послуг пасажирського транспорту, стало темою сьогоднішньої наради першого заступника області Мирослава Білецького.

Контроль безпеки дорожнього руху під час надання послуг пасажирського транспорту, стало темою сьогоднішньої наради першого заступника області Мирослава Білецького.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

На виконання спільного доручення Департаменту патрульної поліції та Державної служби України з безпеки на транспорті з 20 липня до 25 серпня на території Закарпатської, Волинської та Львівської областей проводять комплекс профілактичних заходів, метою яких є:

- посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів;

- забезпечення дотримання законності водіями та перевізниками;

- зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків ДТП на пасажирському автомобільному транспорті;

- посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами.

«Надзвичайно важливо, щоб закарпатці могли безпечно і вчасно дістатися у будь-яку точку нашої області чи країни. Водночас для сфери перевезень важливо, аби учасники процесу дотримувалися всіх вимог і працювали у правовому полі. Тому під час спільних перевірок звертають увагу і на наявність ліцензії на здійснення пасажирських перевезень. Робота так званих "нелегальних перевізників" – це удар по всій системі, по економіці краю. Крім того, водії повинні бути офіційно працевлаштовані і захищені, а пасажири – у цілковитій безпеці», – зазначив Мирослав Білецький.

Нагадаємо,  Мобілізація жінок: яких українок призовуть з 1 жовтня