1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Генштаб ЗСУ: рф намагається вербувати найманців з країн Середньої Азії

125 Суспільство Україна

Кремль зобов’язав кожен з 85 російських регіонів, включно з Кримом і Севастополем, сформувати та фінансово простимулювати по одному новому батальйону «добровольців» для участі у війні проти України.

Генштаб ЗСУ: рф намагається вербувати найманців з країн Середньої Азії

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Щоправда, не всі регіони готові створювати такі батальйони за рахунок місцевого населення. Зокрема, влада москви формує так званий «мерівський полк», в який здебільшого набираються люди з інших регіонів та навіть громадян країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан, Узбекистан). Для їхнього заохочення пропонується висока зарплатня та можливість отримати громадянство рф.

Загалом рф змінює тактику поповнення особового складу окупаційного контингенту на території України. Щоб уникнути небажаного оголошення мобілізації, набір військовослужбовців здійснюється через приватні військові компанії, росгвардію та «ЛДНР».

Фіксуються випадки примусу до підписання «контрактів» щодо місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запоріжської областей. Отримано повний карт-бланш бланш від влади рф на відбір бойовиків колоніях.

Розпочато роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища в запасі у віці до 50 років. Їх закликають йти добровольцями до танкового батальйону, який орієнтовно формується в Пермі. Там організовується збірний пункт та прибувають танки Т-72, які терміново знімають з довготривалого зберігання.

Нагадаємо, "Зіткнувся із деревом на автівці Range Rover": в Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія (ФОТО)

Читайте також: