1. Новини Закарпаття
  2. >

У мережі показали угіддя бобрів на Закарпатті на висоті майже 900 метрів над рівнем моря

23.07.2022 20:59 Суспільство Лайт

На Закарпатті працівники Ужанського нацпарку знайшли угіддя бобрів на висоті майже 900 м над рівнем моря - майже на самому кордоні із Польщею.

На Закарпатті працівники Ужанського нацпарку знайшли угіддя бобрів на висоті майже 900 м над рівнем моря - майже на самому кордоні із Польщею.

Про це повідомив у Фейсбуці Ужанський національний парк.

"Наполегливі бобри створили ось таке неймовірне водно-болотне угіддя на Ужоцькому перевалі на висоті майже 900 м. н. р. м, на самому кордоні з Польщею на суміжній території з сусіднім Надсянським регіональним ландшафтним парком.

Долина гірського Сяну, розділена державним кордоном і поділена між Закарпаттям і Львівщиною, стала надійним прихистком для бобрів, які дуже швидко обжили ці місця і навіть почали розселятись вниз по руслу Ужа і його приток. Наш ось вже більш як десятирічний моніторинг цього унікального поселення гірської популяції бобра європейського показав, що завдяки їх інженерним здібностям і працьовитості збільшується не тільки його площа, а й різноманіття рослинного і тваринного світу.

А скільком ще тваринам, земноводним, плазунам, рибам, багатьом видам безхребетних, існування яких пов'язане з водно-болотними біотопами, водяним рослинам ці місця стали важливою життєвою територією. Неля Коваль (фото автора)", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Закарпатців попередили про небезпеку 23-25 липня 

Читайте на ГК:Брати-злочинці з Закарпаття попалися на грабежі в Тернополі
Читайте на ГК: На Закарпатті налагодили виробництво бронежилетів та засобів для розмінування /ВІДЕО
Читайте на ГК:Сталось понад 30 загорянь сухої трави за добу на Закарпатті /ФОТО