1. Новини Закарпаття
  2. >

Замміністра оборони України пояснила, чому не розголошують скільки військових загинули

14.07.2022 23:13 Суспільство

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пояснила, чому держава поки що не розголошує загальну кількість загиблих захисників України.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пояснила, чому держава поки що не розголошує загальну кількість загиблих захисників України.

Чому поки що офіційно не називається загальна кількість загиблих? Це обумовлено військовою необхідністю під час воєнного стану. Про це Маляр повідомила  у Facebook.

"Ми не можемо оголошувати цифри, але цей процес іде. Він непростий. Люди пережили горе. У родинах є різні обставини. Ми намагаємось підійти, з одного боку - бездоганно з точки зору формальних процедур, і водночас по-людськи.

Це інформація, яку не повинен знати ворог, адже по цим даним військові фахівці можуть зробити чимало висновків та використати цю інформацію для аналізу та планування.

Саме тому до завершення воєнного стану ця інформація закрита і не підлягає оприлюдненню".

За словами Маляр, ця розмова відбулась в контексті інформування про виплати, які здійснює Міноборони родинам загиблих.

Вона запевнила, що родини загиблих забезпечують належні виплати.

Маляр порадила громадським ініціативам, які збирають дані про загиблих і оприлюднюють цю інформацію - зважити на те, що оприлюднення такої інформації наразі шкодить обороні країни.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Моторошні кадри: Вінницю атакували майже двотонними ракетами – руйнування вражають (ФОТО) 

Читайте на ГК:Генштаб надав пояснення: вичерпно про мобілізацію жінок
Читайте на ГК:Моторошні кадри: Вінницю атакували майже двотонними ракетами – руйнування вражають (ФОТО)
Читайте на ГК:Фахівець розповів, чи можуть мобілізувати студентів, аспірантів та викладачів