1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Годують нас ватою»: закарпатці обурені магазинним обманом під час війни (ФОТО)

14.07.2022 11:47 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Товари у магазинах та супермаркетах надзвичайно здорожчали.

Нові ціни «не по зубах» пересічному населенню. Особливо таку дорожечу, зумовлену військовими діями в Україні, відчули на собі пенсіонери, які і до того, берегли заощадження, економлячи на продуктах.

Пані Магда із Зарічева зізнається, ще до війни, якось легше було жити на дві тисячі пенсії в місяць, товари були із помірними цінами. В останній період доводиться виживати в сумних реаліях.

- У нас не велике село. Є магазин, де можна купити усі необхідні товари, як хлібо-булочні вироби, крупи, так й овочі. До торгової точки близенько, –розповідає пані Магда. 

- Раніше ціни тут були не високі, та зараз і тут все подорожчало, а крім того ще й не свіжий товар намагаються впхати за високу ціну, – обурюється Магда Василівна. – Під час війни наживаються, як і на солі, яку припасли, аби згодом продати втридорога, так і на олії та інших продуктах попіднімали ціну.

– Привезли до нас огірки й помідори цими днями. Купила томатів, бо дуже люблю помідори. Не садила цьогоріч, а от огірки не наважилась взяти – вони як вата, мякі. Не знати, звідки потрапив товар до нашого магазину в такому вигляді, чи уже докус сміха із нас роблять ті бізнесмени, пакуючи за гроші «на тобі, Боже, шо мені не гоже», – зі сльозами констатує газдиня.

–Богу дякувати, маю своїх огірків. Дала знайома чеського насіння. Посадила, такі гарні виросли – кущові. Уже заклала 15 банок, а й ще буде у керту – нові наросли. Перед здорожчанням запаслася оцтом та цукром, взяла 10 кил. Ще встигла і солі набрати, ще коли не стрибнула ціна на неї до 90 гривень, – відзначає пенсіонерка. – Тож маю поки все необхідне в запасі. Там буде видно, шо далі на нас чекатиме. Обіцяють голодний рік, холодну зиму, люди готуються, консервують, збирають яфини, малини – висушують, продають, аби мати копійку. Принесли і мені пару кущів яфини з діла, бо не берую ходити, сушу під навісом надворі, – додає мешканка.

Варто зазначити, що Ціни на овочі в Україні будуть знижуватися в міру надходження нового врожаю. Експерт поділився такою думкою щодо актуальних цін на продукти в липні.

Також читайте: Блогер показав актуальні ціни на оптовому ринку у Виноградові

Читайте на ГК:Жахаючий слід від сокир в одній із громад Закарпаття: березовий сік обернувся трагічним фіналом (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті сталася надзвичайна ситуація: відомі деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Були в шоці від побаченого: надзвичайна ситуація “сполошила” місцевих жителів (ФОТОФАКТ)