1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Талановита закарпатка перемогла одразу в двох номінаціях у Всеукраїнському конкурсі із правового просвітництва

09.07.2022 15:26 Суспільство

До участі у Конкурсі долучилися діти з усіх куточків України.

До участі у Конкурсі долучилися діти з усіх куточків України.

Конкурс проводився Національною бібліотекою України для дітей та громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» з метою ознайомлення дітей із основними положеннями Конституції України, підвищення рівня правової культури та правосвідомості, привернення уваги широкої аудиторії до громадянської освіти, демократії та прав людини. Про це пише ko.net.ua

Основним конкурсним завданням було створення відеоролика, у якому діти декламують статті книги «Конституція для всіх: і великих, і малих». В загальному, на конкурсі було представлено 1054 відеороботи!

Рахівська бібліотека для дітей також долучилася до конкурсу та надіслала відео восьми діточок – читачів бібліотеки. І ось радісна звістка – одна з учасниць ЕМІЛІЯ МАНІЛЕЦЬ перемогла в ДВОХ номінаціях – вона є ПЕРЕМОЖЦЕМ конкурсу, а також отримала СПЕЦВІДЗНАКУ від журі „За оригінальне виконання”!

Емілія, хоча ще тільки починає свій життєвий шлях, але дівчинка допитлива і активна! Крім того, що є читачем Рахівської бібліотеки і дуууже багато читає, вона є вихованкою зразкового драматичного колективу „Юність” (керівник Олеся Волощук) Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради. Соціальне партнерство задля спільної мети – допомагає досягти значних результатів!

Також брали участь в конкурсі такі дітки:

РОМЧИК Сорич

СВІТЛАНКА Сметанюк

ВАСИЛЬКО Романюк

СЕРГІЙКО Романюк

ЕМІЛІЯ Манівець

НАЗАРЧИК Шемота

ВАСИЛЬКО Шемота

ВІКТОРІЯ Савляк

Вітаємо ВСІХ учасників! Вони отримають сертифікати та примірник книги «Конституція для всіх: і великих, і малих», а переможниця буде нагороджена спеціальним дипломом та футболкою з символікою Конкурсу. – розповіла Єва Георгіївна.

Хочеться зазначити, що це вже наша ДРУГА перемога загальноукраїнського рівня цьогоріч!) – додала Любов Миколаївна.

Нагадаємо, США розривають багаторічну угоду з Угорщиною щодо уникнення подвійного оподаткування

Читайте на ГК:На Рахівщині розшукують зниклого чоловіка
Читайте на ГК:На Рахівщині в будинку поґаздував вогняний півень
Читайте на ГК:«Діти стали сиротами»: в бою загинув Андрій Панін з Рахівщини (ФОТО)