1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Командування дало наказ – знищити ціль»: гранатометник із 128-ї бригади розповів, як знищив ворожий танк /ФОТО

201
Суспільство Закарпаття

Сергій служить за контрактом уже півтора роки.

«Командування дало наказ – знищити ціль»: гранатометник із 128-ї бригади розповів, як знищив ворожий танк /ФОТО

Сьогодні у рубриці "128 бригада в обличчях" ви познайомитеся із Сергієм, гранатометником, солдатом із  "Закарпатського Легіону".

"В бригаді служу півтора року, контрактник, сам із Волині. Працюю з різними гранатометами, але найчастіше – зі шведським ручним протитанковим гранатометом АТ4. Освоїв його буквально за кілька хвилин, тут немає нічого складного. Саме з АТ4 я знищив російський танк Т-72.

Цей танк у ході бою отримав незначні ушкодження, екіпаж зумів вибратися і втекти. Але через деякий час наші розвідники побачили з дрона, що вороги повертаються (мабуть, хотіли відтягнути танк), і командування дало наказ – знищити ціль.

Танк стояв на узліссі біля ґрунтової дороги, я підібрався до нього на відстань 300 метрів і вистрелив. Перша граната відрикошетила від башти, полетіла вгору й вибухнула. Другий постріл виявився вдалим – граната вибухнула якраз під баштою. Ціль була знищена", - розповів військовий.

Нагадаємо: «Вертоліт впав на землю. Екіпаж загинув миттєво»: стрілець 128-ї бригади розповів, як потрапив у підрозділ /ФОТО

Читайте усі новини Закарпаття на Голосі Карпат.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber