1. Новини Закарпаття
  2. >

В армію брати не хотіли: боєць 128-ї бригади два тижні "брав штурмом" військкомат

05.07.2022 08:35 Суспільство

На сторінці Закарпатського легіону розповіли історію солдата 128 окремої гірсько-штурмової бригади, який попри відсутність бойового досвіду рвався захищати Україну від російських окупантів.

На сторінці Закарпатського легіону розповіли історію солдата 128 окремої гірсько-штурмової бригади, який попри відсутність бойового досвіду рвався захищати Україну від російських окупантів.

Сергій після початку російського вторгнення два тижні ходив у військкомат, щоб потрапити в ЗСУ. Попри його наполегливість, чоловіка не хотіли брати в армію через відсутність бойового й армійського досвіду. Нарешті, після наполягань, Сергію запропонували стати бойовим медиком, і він погодився.

"Знаю, що так робили не всі, дехто навпаки – ховався від мобілізації в підвалах. Але я не хотів, щоб мене вважали боягузом. Крім того, хочу, щоб мої рідні жили в Україні, а не в «русскому мірі»", — розповідає Сергій.

Після посиленої медичної підготовки Сергій потрапив у 128 бригаду. Однак, командири не відпускали на бойові виїзди, казали – молодий, зелений, ще навоюєшся.

"Коли надійшов перший виклик, ми з головним сержантом добиралися на місце сім кілометрів. При тому, що мій бронежилет важить 16, а медичний рюкзак – 15 кілограмів. Незважаючи на складні умови та важкі поранення, усі поранені вижили", — розповідає Сергій.

На бійця Закарпатської бригади вдома, на Кіровоградщині, дуже чекають рідні й близькі.

"Усім нам хочеться якнайшвидше повернутися, але повернемося додому після перемоги!", — зауважує воїн.

Нагадаємо, "Штрафи паліїв не лякають": за минулу добу закарпатці влаштували 11 пожеж екосистемах

Читайте на ГК:Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках
Читайте на ГК:Порушення на мільйони: митниця Закарпаття зафіксувала близько 300 випадків злочинів за перші місяці 2024 року
Читайте на ГК:"В українців волосся дибки стало": вироби виготовлені на відомому закарпатському заводі помітили у руках окупантів (ВІДЕО)